KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7549140
nr 754 9140
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Tuschlavering , Peter Dahl (f. 1934), ""Hos chefen", signerad, 1975, 40, 5x32
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:58:42
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
Peter Dahl (f. 1934)